Tło strony

O nas

Dlaczego Delion?

DUMNI Z NASZYCH OSIĄGNIĘĆ

Mamy wiele powodów do uśmiechu, radości i ogromnej dumy. Cieszy nas, kiedy trafia do nas klient "z polecenia". To dla nas największy wyznacznik tego, że wykonujemy kawał dobrej roboty. Doradzamy rzetelnie, obsługujemy kompleksowo, transakcje finalizujemy skutecznie.

Nie zapominamy również o dobrym, ciepłym słowie, którego niekiedy w codziennym pośpiechu brakuje. Śmiało możemy podpisać się pod stwierdzeniem "Nie ma rzeczy niemożliwych. Niemożliwe wymaga po prostu więcej czasu".

Samolot? Łódź? Robi się!

Jeśli jesteś pasjonatem powietrznych lub wodnych przestworzy i marzy Ci się jacht, samolot czy helikopter to trafiłeś w odpowiednie ręce. Dzięki naszemu doświadczeniu pomożemy Ci zorganizować odpowiednie środki na ich zakup. Już nie jedną tego typu transakcję mamy na swoim koncie.

Nowa firma? Całe mnóstwo pytań? Idealnie! Odpowiemy na każde!

Jeśli marzy Ci się nowa koparka i planujesz rozpocząć wlasną działalność, ale nie wiesz od czego zacząć to skontaktuj się z nami. Nasz zespół najpierw Cię wysłucha, a potem przeprowadzi burzę mózgów i przedstawi strategiczne rozwiązania. Co dwie głowy to nie jedna.

Negatywna weryfikacja? Decyzja odmowna? Są też inne rozwiązania!

Jeśli Twoja firma działa w branży bardzo długo, a splot różnych przypadków, na które nie dokońca miałeś wpływ spowodował, że masz trudność w uzyskaniu dodatkowego finansowania zgłoś się do nas - pomożemy.

Naszym głównym osiągnięciem jest owocna współpraca, która działa w obie strony, ponieważ dzięki Wam rozwijamy się my, a dzięki nam - Wy.

Specjalizujemy się w leasingu maszyn, urządzeń i pojazdów. Zlecenia nietypowe, wymagające zwinnego, elastycznego działania są naszą wizytówką. To maszyny i sprzęt budowlany, urządzenia przemysłowe, transport ciężki i pojazdy.

NADAJEMY Z GDYNI

Jesteśmy firmą rodzinną/kilkuosobowym zespołem. Wywodzimy się z miasta, które niecałe 100 lat temu było jedynie marzeniem skrupulatnie rozrysowanym na mapie.

Trudno nam odpowiedzieć czy pionierskość Gdyni, bliskość do portu, stoczni i węzłów komunikacyjnych wpływają na nasze obycie z rzeczami dużymi i bardzo dużymi. Jedno jest pewne szybkość działania i poświęcanie się dla sprawy pozwalają osiągać nam zamierzony efekt. Z korzyścią dla klientów. Klientów, którzy doceniają nas za skuteczność, partnerstwo i transparentność. My natomiast doceniamy naszych stałych Klientów za coraz to nowe wyzwania jakie nam stawiają.
 

SPECJALIZUJEMY SIĘ W

  • leasing maszyn dużych i małych
  • leasing maszyn budowlanych
  • leasing maszyn przemysłowych
  • leasing transportu ciężkiego
  • leasing urządzeń nietypowych
Tło sekcji

KONTAKT

Zadzwoń do nas, napisz lub skorzystaj z formularza kontaktowego

  Krzysztof
  + 48 509 397 750
  krzysztof@delion.pl
   
  Jagoda
  + 48 883 680 580
  jagoda@delion.pl
   
 

Adres

Dandelion Sp. z o.o.
ul. Benisławskiego 8/L2,
81-173 Gdynia
NIP: 5862326848
REGON: 369202999
KRS: 0000749765

 

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek
od 8:00 do 16:00